Golden Lovita Damla

Womanizer Azdirici Damla, cinsel yaşantısında olumsuzluklar yaşayan bayanlara özel olarak uyarıcı cinsel fonksiyon düzenleyici etkiye sahip bitki ve minerallerden üretilmiş bir afrodizyak damla özelliği taşıyan sağlık ürünü ve gıda takviyesidir.

Womanizer  kullanımı cinsel birliktelikten yaklaşık 30 dakika önce di laltına 4-5 damla veya asit içermeyen sıcak veya soğuk bir bardak içecek içerisine 8 ile 10 damla damlatarak uygulanmaktadır. Bayan Azdirici damla 20 ml olup 8 veya 10 kullanımlık bir cinsel uyarıcı üründür. Erkekler üzerinde hiç bir etkisi yoktur, sadece bayan kullanıcılarda etki göstermektedir. Womanizer kullanımı sonrasında yarım saat içinde etkilerini gösterir.Hamile ve emzirme döneminde olan bayanların kullanması için uygun değildir.

Ürün Açıklaması

Ürün Ambalajı: Cam Şişe
Ürün Forum: Sıvı
Ambalaj İçeriği: 15 ML

 • Su 26 mg.
 • L-Arginine 9.4 mg.
 • Askorbik Asit ( C vitamini )
 • ( %16 DV ).
 • Sodyum benzoat ( E 211 )
 • Potasyum Dv = Günlük

Uyarı & Yan Etkiler

Womanizer damlanın bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Belirtildiği gibi 24 saatte 1 kereden fazla kullanılmamalıdır. Beklenmeyen bir yan etki gözlemlendiğinde vakit kaybetmeden en yakın sağlık kuruluşuna müracaat ediniz. Belirtilen dozajdan fazla tüketilmemelidir.

Womanizer yetişkinlere yönelik bir ürün olduğundan dolayı çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edilmesi gerekmektedir.

Ürün kutusu geri dönüşüm ile uyumludur ve doğaya atılmaması rica olunur. Oda sıcaklığında saklanabilir. Direk güneş ışınlarına maruz bırakılmaması gerekmektedir.

Hamileler tarafından kullanılması uygun değildir.

SİPARİŞİM NE ZAMAN  ULAŞIR ?

Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

TELEFONDAN SİPARİŞ VEREBİLİR MİYİM ?

Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile  0212 909 35 04 telefon ile sipariş verebilirsiniz. Sipariş formundan vereceğiniz siparişlerde müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak bilgilendirecektir.

KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU ?

Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?

Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.

 1. FUAT

  bu ürünü bir arkadaşım almış denemiş hiçbişe yaramadı diyip atacaktı bende denemek istediğimi söyledim elinden aldım. akşam eve götürüp eşime verdim eşim denedi. aslında bizim ilişkimiz iyi bir sorun yok aramızda sadece bir değişiklik olsun diye denedim eşim her zamankinden daha istekli ve ateşliydi o gece. Anladımki 49 liralık üründen mucize beklememek gerekiyo yani sizi sevmeyen hatta nefret eden biri bu damla sayesinde sizin üstünüze atlamaz zaten öle bi ürün olsa 49 lira mı olur ücreti sormakistiyorum.yani bayanlar cinsel iseeklerini çok güzel bastırabilirler erkekler gibi değiller duygusal olarak sizi istemiyolarsa cinsel olarak yanıp tutuşsunlar size gine de istemezler. ama ürün ilikisine bi sanş daha vermek isteyen çiftler için değişik bir gece yaşatacak bir ürün ama bi mucize yaratmaz .

 2. 24 Ekim 2016

  GALİP

  ucuz ama etkili ürün teşekkürler

 3. 31 Ağustos 2016

  MURATKAPLAN

  Womanizer bayan azdırıcı damla bir adet

 4. 24 Ağustos 2016

  GOKHAN

  Eşimin meyve suyuna karıştırıp verdim önce uykusu geldi sakinleşti uyumasına izin vermedim biraz ilgilendim sonra tersine döndü o beni unutmadı güzel ürün teşekkürler üstelikte diğer ürünlere göre ucuz dışı gergedan harbi dışı Womanizer yani :-):-)

 5. 21 Ağustos 2016

  AYDIN OK

  bir adet  Womanizer  damla istiyorum Iğdır ptt