Golden Lovita Damla

 • Estrogenolit  BAYAN Uyarici DAMLA

  Bayan Uyarici damla ;

  Genelde bayanlarda olmak üzere gerek normal hayatında yada hamilelik sonrasında cinsel isteksizlik duysun yada duymasın kullanımıyla birlikte cinsel arzu ve istek duymasına vucuttaki libido hormonlarının uyarılmasına cinselliğe karşı istek hormonlarının çalıştırılmasına yardımcı olabilmektedir.

  Bayan Uyarici damla renk veya Koku İcermez

  Estrogenolit  BAYAN UYARİCİ DAMLA KULLANIMI?

  Estrogenolit Uyarici damla kullanımı gayet basittir. Dil altına veya da herhangi bir içeceğin içerisine 7 damla damlatılarak ürünümüzü kullanabilirsiniz. İçeceğin olmasına ve süt olmamasına dikkat etmelisiniz.

  * Estrogenolit  Bayan Uyarici Damla ürününün etkileri kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir.

  Bir kadının cinsel dürtüsünde azalma veya ortadan kaybolmasının çeşitli nedenleri vardır:

  » Menopoz
  » Egzersiz eksikliği
  » Kilo
  » Doğum
  » Stres ve Yorgunluk
  » Huysuzluk

  Ürünün MG Cinsinden İçeriği:
  Her bir 2 ml’ deki İçeriği >>> Su 26 mg, L-Arginine 9,4 mg, Askorbik Asit (C vitamini) (%16 DV), Koruyucular: Sodyum Benzoat (E211), Potasyum Sorbat (E202)

  Ürünün Yan Etkileri:
  Aynı 24 saat içerisinde 2 defadan fazla kullanıldığı taktirde miğde ve baş ağrısı yapabilir. Kullanıcıların günde 1 kereden fazla kullanmamaları özellikle tavsiye edilir.
  Tok karnına alınmadığı taktirde miğdede yanmaya sebebiyet verebilir. İçerğindeki doğal bileşenlere karşı özel olarak alerjisi olan kimselerde deride kaşıntı,
  döküntü ya da kızarıklık yapabilir. Bu gibi bir duruma maruz kalan kullanıcıların kullanımı bırakmaları özellikle rica edilir.

  Estrogenolit doğal yollarla elde edilmiş bir damladır.

  SİPARİŞİM NE ZAMAN  ULAŞIR ?

  Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

  TELEFONDAN SİPARİŞ VEREBİLİR MİYİM ?

  Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile  0212 909 35 04 telefon ile sipariş verebilirsiniz. Sipariş formundan vereceğiniz siparişlerde müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak bilgilendirecektir.

  KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU ?

  Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

  KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?

  Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.

Golden Lovita Damla/>

YORUMLAR ()

 1. 09 Aralık 2016

  ELİF
  Bu ürünü bir arkadaşim almıs kullanmıs ve  etkısını gordugunu soyledı banada gonderirmisiniz ben ankaradayım
 2. 08 Aralık 2016

  ADMİN

  emzirirken ürünü kullanamazsınız. hamile veya emziren anneler için uygun değildir.

 3. 07 Aralık 2016

  AATALAY

  Ben cocuk emziriyorum kullanabilirmiyim acaba cocuga yan etkisi olurmu

 4. 04 Aralık 2016

  JOHNY SİNS

  Yaren K memleket neresi ?

 5. 25 Kasım 2016

  ADMİN

  Tamer Bey, bu tarz ürünler alkolle alınması tavsiye edilmez ürün etkisini kaybeder.

 6. 25 Kasım 2016

  TAMER

  ürün alkolle alınabilir mi?

 7. 25 Kasım 2016

  SAMET

  bu ürünün çok güzel yorumlarını okuyarak almıştım ama abartılı yorumlar olduğunu düşünüyodum çok bişey bekleyerek almadım fakat denedikten sonra gördümki gerçekten yorumlar az bile söylemişler gerçekten harika!!

 8. 18 Kasım 2016

  DOĞAN

  Kadınları azdıran bu ilaç gerçekten etkili hem isteği arttırıyor aynı zamanda kadının daha fazla zevk almadını sağlıyor. orgazım süresi biraz kısalıyor bunun için daha hızlı orgazm olan kadın hem erkeği uğraştırmıyor hemde orgazmdan alınan zevk artıyor böylece erkek ve kadın arasındaki zamanlama farkı ortadan kalmış oluyor.