Basınç ölçüm göstergeli kullanımı kolay  Penis Büyütücü Pompa

Özel tasarlanmış, vakum oluşturmak için silikon elastik malzemeli güçlü vakumlama kolu ve basınç göstergesi ile kullanımı son derece hızlı ve kolay bir vakum pompasıdır.

Ürün Özellikleri:
İç Derinliği : 20cm
İç Çapı : 6,3cm
Basınç ölçüm gösterge saati
Silikon emici diyafram
Vakum tahliye vanası
Kullanımı kolay çek bırak mekanizmalı vakumlama pompası
Kırılmadan bükülebilen kullanışlı spiral hortum

Kullanım Şekli :  Penisi kaydırıcı jel ile yağladıktan sonra cam tüpün ağzındaki emici diyaframa penisi iyice yaslayın vakum mekanizmasını pompalayarak iyice vakumlayın tam gerilme sağlandıktan sonra gerilmeden mütevellit acıma ve ağrı durumuna göre 6-on dakkika veya daha fazla bekletebilirsiniz. Sonra   basınç güvenlik valfine basılı tutarak havayı boşaltıp penisi cam tüpten çıkarın.

Ereksiyon haplarını kullanıp yan etki yaşayanlar   yada hap kullanmak istemeyenler Kişiler, vakum pompasını aktiviteden Beş Dakkika önce kullanıp güçlü bir ereksiyon elde edebilirler. Diyabet ve prostat rahatsızlıklarından dolayı görülen ereksiyon problemlerinde vakum pompası kullanılması doktorlar tarafından önerilmektedir.

Faydalari  :

* Penisinizin kısa sürede uzamasına yardımcı.

* Penisinizin genişlemesine yardımcı.

* Erken boşalma problemini yardımcı.

* Peniste yamukluklar veya eğiklik varsa bunlar düzeltmeye yardımcı.

* Cinsel tatminsizlik sorunları çözmeye yardımcı.

* Sebepli veya sebepsiz iktidarsızlık durumlarını çözmeye yardımcıdır.

Nasıl kullanılır

Penis pompasını kullanmadan önce Genital bölge temizliğini iyi bir şekilde yapmış olmanız gerekmektedir.
Penis pompasını penisinize taktıkdan sonra kendinizi zormayacak şekilde vakumlayın. Önerilen kullanımda ilk ay günde 1 kez 10 dakikalık vakumlama yapılması gerekmektedir. Ürünümüzle beraber kullanım klavuzu yanında gönderilecektir.

İyi bir şekilde mükemmel sonuç almak istiyorsanız penis pompasını düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir.

Siparişiniz kapalı ve gizli paket olarak kargoya verilmektedir. Ürün içeriğini sizin ve bizim haricimizde kimse bilemez. Siparişiniz içerisinde ürün kullanım klavuzu bulunmaktadır.

YORUMLAR ()

 1. ADMİN

  Halil bey fayda miktarı ve zamanı kişiden kişeye değişir. Büyütücü bir kremle kombine edip kullanırsanız daha kısa zamanda fayda görürüsünüz. titan  jel kremi tavsiye ederim pompayla beraber

 2. 22 Kasım 2016

  HALİL EKTİOĞLU

  Penisim ereksiyon sırasında 6 cm .ne kadar fayda görürüm ? Lüten yardımcı olun .bıktım artık

  ozaman bana pompa ile birlikde titan jelde gonderırmısınız fayda gorursem tekrar isterim

 3. 15 Eylül 2015

  HASAN

  1 aydır pompa ile kullanıyorum .Kremim bitti krem siparişi verdim lütfen gonderin 2 cm büyüme oldu 1 ayda cok tesekkür ederim. Sizde kaydım mevcut.

 4. 15 Eylül 2015

  MUZAFFER

  Size teşekkür etmek istedim. Özellike pompa ile titan jel kremle kullanmamı onerdiğiniz için inanılmaz ama işe yarıyor :).

  5. 14 Eylül 2015

  AHMET

  MRHABA ARKADASLAR BEN BU POMPADAN SIPARIS VERDIM GERCEKDEN UFAKDAN BIR KIPIRDAMALAR OLDU ILK GUNDE  VE DUZENLI KULLANDIKDAN SONRA  TAM ETKISINI GOSTERMEYE BASLADI SIZLERE ŞİDDETLE  TAVSİYE EDERİM

  6 .  14 Eylül 2015

  Admin

  selam burda yazılanlara karsılık bırtane sıparıs verdım sıdmı umarım faydasını gorurusuz bu sekılde ufaklıkdan dolayı mahcup oluyorum devamlı kullanırız birdaha mahcup olmayiz umarım sipariş verdım onay icin aradim cevap veren olmadı ama 5 dk snr hemen donus yapdılar yogunlukdan dolayı dedıler neyse hayırlısı artık kullanalım görelim burdan sonucları yazacagim sizlere iyi gunler