Golden Lovita Damla

Dünyada bilinen bir çok kökü (hindistan cevizi, istirdiye, garum, passiflora quadrangularis, fluoksetin, meskalin, lapis lazuli, moringa oleifera vb…) içerisinde barındırır. Afdoziyak; kadınlar üzerindeki etkisi herkes tarafından bilinmektedir.

Kadınların burunları ve beyin devreleri, özellikle yumurtlama dönemi öncesinde aşırı hassastır !!

Çevrenizdeki bazı insanların sizden daha şanslı olduğunu düşündüğünüz oldu mu? Ya da ilk buluşmadan sonra bir anda ilişki seviyesinde hızlılığa şaşkınlığınız?

OTOBÜSTE , OKULDA , ASANSÖRDE HERYER DE KULLANABİLECEĞİNİZ BU ÜRÜNÜN ETKİSİNİ GÖRÜNCE DEVAMLI KULLANMAK İSTEYECEKSİNİZ.

PHENOMENE BAYAN UYARICI PARFÜM NE İŞE YARAR?

Feromon, Yunanca “Hormon Taşıyan” anlamına gelmektedir. Hormonlardan farklı olarak hücre dışına salgılanır. Davranışların kontrolünde rol oynar. İlk olarak 1956 yılında ipek böceklerinde bulundu. Günümüze kadar yapılan çalışmalar sonucunda pek çok feromon türü belirlendi. Böceklerin yanı sıra örümcekler, kurbağalar, sürüngenler ve memelilerin de feromon salgıladıkları bulundu. En çok bilinen feromonlar; uyarı feromonları, eşeysel feromonlar, iz feromonları ve uyarı feromonlarıdır. İnsan feromonları daha çok eşeysel davranışları kontrol eder. Burunun iç kısmında bulunan ve “vomeronazal organ” olarak bilinen bir alıcı sayesinde feromonlar algılanabilir. Bu organ feromonları beyne iletir. Yani Feromon üremeden sorumlu bir hormondur. Phenomene Feromon koku erkeklere özgü insan feromonu içerir. Partneriniz veya eşinizle birlikteyken kullandığınızda karşı tarafın cinsel dürtülerini tetiklenmesine yardımcı olur.

Phenomene Parfümü , herhangi bir kolonyayı kullandığınız gibi kullanılabilinir.
Boynunuza,dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir
bölümüne uygulayın.Karşı cinsin dikkatini çekmekle ilgilendiğiniz veya
uyarıcılığın gücünü hissetmek istediğiniz her hangi bir zamanda kullanılabilinir
.İş hayatında kazanmak için gündelik temel işlerde, okulda veya herhangi
bir sosyal aktivitede kullanılabilinir.

PHENOMENE BAYAN UYARICI PARFÜM NASIL KULLANILIR – İÇERİĞİ NEDİR?

Phenomene Feromon Koku, herhangi bir parfüm gibi kullanılır. Boynunuza, dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz. Bayanların dikkatini çekmek istediğiniz her hangi bir zamanda kullanılabilir. Gündelik yaşamda, okulda veya herhangi bir sosyal aktivite de kullanılabilir.

Not : 

Sayfamız da yer alan ürünler kesinlikle ilaç değildir ve ilaç özelliği taşımamaktadır. Tedavi edici kesinlikle hiç bir özellikleri bulunmamaktadır.

SİPARİŞİM NE ZAMAN  ULAŞIR ?

Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

TELEFONDAN SİPARİŞ VEREBİLİR MİYİM ?

Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile  0212 909 35 04 telefon ile sipariş verebilirsiniz. Sipariş formundan vereceğiniz siparişlerde müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak bilgilendirecektir.

KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU ?

Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?

Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.