sipadet copy

RÖTAR BİTKİSEL GECİKTİRİCİ HAP NE TÜR FAYDALAR SAĞLAYA BİLİR

 • Açıklama Rötar Bitkisel Geciktirici Hap milyonlarca erkeğin gönül rahatlığıyla kullandığı bitkisel bir üründür, geciktirici, sertleştirici ve arka arkaya defalarca ilişki yaşamanızı sağlaya Bilen tek kapsülle 6 gün boyunca sınırsız istek sunan üst düzey bir içeriğe sahiptir Erkekler bazen cinsel birleşme esnasında erken boşalma problemi yaşar veya sertleşme sıkıntısı çeker bunun bir çok nedeni vardır Psikolojik olarak kendini odaklayamamak, daha önce hastalık geçirmiş olmak, penis metobolizmasının yetersiz olması gibi nedenler. Rötar Geciktirici Bitkisel Hap tek 1 kapsülle 6 gün boyunca sınırsız istek 6 gün boyunca ereksiyon ve sertleşme de maximum etkiler gosterebilir ve 6 gün boyunca erken boşalma olmadan siz ve partnerinize ve unutulmaz anlar yaşatacak formüle sahiptir. .PENİSİNİZ DAHA SERT VE DAHA DİK GÖZÜKSÜN!!!
  Ereksiyon bozukluğundan şikayetçi milyonlarca erkekten biri misiniz?Her seferinde cinsel tatmine mi ihtiyacınız var?Diğer erkek güçlendirici hapların cinsel hayatınızı yönetmesinden sıkıldınız mı?Cevabınız evet ise yalnız değilsiniz sigara kullanımı, sağlıksız beslenme, stresli ve yorucu çalışma koşşulları ilerleyen yaşınızın etkisi ve bir çok nedenden dolayı sertleşme, erken boşalma ve gittikçe küçülen penis boyu problemi yaşayan erkekler artık partnerlerindenn utanmak veya onlara mazeretler uydurmak zorunda değil.
 • BENİM İÇİN NE YAPABİLİR!!!
  Cinsel Organ ve ereksiyonunuzu geliştirir Saglaya BilirSize daha sert ve daha sık ereksiyon sunabilirDaha yoğun orgazm yaşamanızı sağlayabilirEreksiyonlarınızın daha uzun sürmesini sağlayabilir.Ereksiyonun daha kolay ve daha güvenilir olmasını sağlayabilir.İstek, güç, mutluluk ve performansı artırmaya yardımcı olabılırGenel cinsel hayatın gelişimi ve Cinsel Organ hassasiyetini artırmaya yardımcı olabılır.Arka arkaya defalarca ilişki yaşamanızı sağlayabilir.İstek isteğinizi en üst seviyeye çıkararak asla azalmayan bir istek heyecanı Oluştura Bilir.EREKSİYON BOZUKLUĞUNU DOĞAL YOLLARLA Yardımcı Olabilir!!!Cinsel Organ içi boş milyonlarca aralıkları olan doku odacıklarından oluşmuştur.
  Erkek mental veya fiziksel olarak uyarıldığında kimyasallar ve hormonlar beyinden serbest bırakılıp Cinsel Organ dokusundaki odacıkları kanla doldurarak ereksiyon oluşumunu sağlayabilir.
  Eğer erkek ereksiyon için Cinsel Organa yeterli kan miktarını alamazsa, ereksiyon olmaz.
  Bu problemin oluşmasında yaş önemli bir faktördür, Ama bu durum aynı zamanda sert diyet, sigara kullanımı sitresli iş hayatı pskolojik cinsel sorunlar, cinsel adaptasyon sorunu düzensiz hayat tarzı hatta yaşadığınız coğrafi şartlara göre dahi sorun oluşturacak bir çok etmen sıralanabilir ve bu sorun ortaya çıkar..
  Rötar Geciktirici Bitkisel Habın içeriğindeki özel bileşenle bu bu sorunların tamamı ortadan kaldırılarak penise gelen kan miktarını  artırmaya da buna bağlı olarakta peniste maximum sertleşme sınırsız ereksiyon sınırsız istek arzusunun yanınında penis olağandan daha iri ve görkemli hale gelebilirNot:Penis hacmindeki artış kalıcı değildir.Kullanımdan dört ile altı gün sonra penis eski haline döner .İlişki öncesinde alınan bir adet Rötar Geciktirici Bitkisel Hap size altı gün boyunca yaşadığınız ilişkilerde maxsimum seviyede sertleşme penisinizde genişleme sınırsız istek ve heyecan oluşturur.

SİPARİŞİM NE ZAMAN  ULAŞIR ?

Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

TELEFONDAN SİPARİŞ VEREBİLİR MİYİM ?

Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile  0212 909 35 04 telefon ile sipariş verebilirsiniz. Sipariş formundan vereceğiniz siparişlerde müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak bilgilendirecektir.

KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU ?

Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?

Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.

<

YORUMLAR ()

 1. 22 Kasım 2016

  AHMET

  daha önce eczaneden bi ilaç almıştım içinde 2 tablet vardı ve 90 liramıydı neydi ne 2 tablet aynı anda alınıyodu. tamam işe yarıyoudu yarıyodu evet ama çok pahalıydı sonra bu mavi ruya tableti görünce bunu almaya karar verdim bununda diğer aldığm ilaçtan farkı yok üstelikte daha uygun bundan sonra tercihim bu

 2. 22 Kasım 2016

  NAZMİ

  bende sprey kullanmak istemediğim için aldım bu ürünü memnunda kaldım

 3. 18 Kasım 2016

  KAAN

  ilişkiden yarım saat önce alıyorum yarım saat kadar uzatıyor

 4. 18 Kasım 2016

  ÖMER

  sprey yada krem kullanmak istemediğim için mavi ruya hapı tercih ettim etkiside gayet iyi eskisine oranla baya bir fark oldu diyebiliirim güzel ürün tavsiye ederim