Golden Lovita Damla

Golden Lovita BAYAN Uyarici DAMLA

Bayan Azdirici damla ;

Genelde bayanlarda olmak üzere gerek normal hayatında yada hamilelik sonrasında cinsel isteksizlik duysun yada duymasın kullanımıyla birlikte cinsel arzu ve istek duymasına vucuttaki libido hormonlarının uyarılmasına cinselliğe karşı istek hormonlarının çalıştırılmasına yardımcı olabilmektedir.

Bayan Azdirici damla renk veya Koku İcermez

 Golden Lovita BAYAN Azdirici DAMLA KULLANIMI?

Golden Lovita Azdirici damla kullanımı gayet basittir. Dil altına veya da herhangi bir içeceğin içerisine 7 damla damlatılarak ürünümüzü kullanabilirsiniz. İçeceğin olmasına ve süt olmamasına dikkat etmelisiniz.

* Golden Lovita Bayan Azdirici Damla ürününün etkileri kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir.

Bir kadının cinsel dürtüsünde azalma veya ortadan kaybolmasının çeşitli nedenleri vardır:


» Menopoz
» Egzersiz eksikliği
» Kilo
» Doğum
» Stres ve Yorgunluk
» Huysuzluk

Ürünün MG Cinsinden İçeriği:
Her bir 2 ml’ deki İçeriği >>> Su 26 mg, L-Arginine 9,4 mg, Askorbik Asit (C vitamini) (%16 DV), Koruyucular: Sodyum Benzoat (E211), Potasyum Sorbat (E202)

Ürünün Yan Etkileri:
Aynı 24 saat içerisinde 2 defadan fazla kullanıldığı taktirde miğde ve baş ağrısı yapabilir. Kullanıcıların günde 1 kereden fazla kullanmamaları özellikle tavsiye edilir.
Tok karnına alınmadığı taktirde miğdede yanmaya sebebiyet verebilir. İçerğindeki doğal bileşenlere karşı özel olarak alerjisi olan kimselerde deride kaşıntı,
döküntü ya da kızarıklık yapabilir. Bu gibi bir duruma maruz kalan kullanıcıların kullanımı bırakmaları özellikle rica edilir.

GOLDEN LOVİTA doğal yollarla elde edilmiş bir damladır.

SİPARİŞİM NE ZAMAN  ULAŞIR ?

Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

TELEFONDAN SİPARİŞ VEREBİLİR MİYİM ?

Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile  0212 909 35 04 telefon ile sipariş verebilirsiniz. Sipariş formundan vereceğiniz siparişlerde müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak bilgilendirecektir.

KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU ?

Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?

Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.

YORUMLAR ()