ERKEN BOŞALMA SORUNUNA YARDIMCI GECİKTİRİCİ
KREM DEADLY SHARK POWER 48000 E Vitaminli

Delayshark power 48000 Krem 45 yıldır Almanya’da üretilen dünyanın bir çok farklı ülkesinde satışa sunulmuş olan türkiyede de yasal olarak ithal edilerek satışa sunulan başarılı bir üründür.

Erkekler hayatının belli dönemlerinde zaman zaman erken boşalma problemleriyle karşılaşabilmektedir.delay Shark 48000 Krem cinsel hayatınızın her anlamnında sizin ve parnerinizin mutlu olmasına ve erken boşalma problemlerinde de kullanılabilen yardımcı bir üründür.

NEDİR?

Delay Krem  yaklaşık olarak 40- 50 kullanımlık olarak üretilen ve 45 cc olan bir üründür. Delay Krem e üzerin de köpek balığı resmi olduğu için köpek balıklı Krem adı da verilmektedir. Delay Krem 48000 ve delay Krem 48000 serilerin den oluşmaktadır. Kalite olarak ikisi de aynı kalite de olan ürünlerdir. Ürün hakkın da bilgi sahibi olmak için sizler de hemen sizlere 7-24 hizmet veren müşteri temsilcilerimiz den yardım alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz kafanız da ki her türlü soruyu sizler için cevaplayacaktır.

Teslimat : 

Kargolarınızı aynı gün için de çıkarabilmemiz adına siparişlerinizin saat 15:00′a kadar alınması gerekir. Bu neden ile bu saatten sonra alınan siparişler bir sonra ki güne kalmaktadır. Türkiye’nin her yerine 1-2 iş günü içerisin de kargo teslimatı yapılmaktadır. İsterseniz adresinize isterseniz de sizlere yakın olan kargo şubelerin den kargonuzu teslim alabilirsiniz.

Gizlilik : 

Kargo içeriği hakkın da her zaman telaş yaptığınızı biliyoruz bu neden ile kargo gizliliğinize firma olarak büyük bir özen göstermekteyiz. Kagolarınız gizli paket olarak gelmek de ve içeriği hakkın da kesinlikle kimsenin her hangi bir şekil de bilgisi olmamaktadır. Kurye ya da kargo şirketi çalışanları içeriği bilmemektedir.

SİPARİŞİM NE ZAMAN  ULAŞIR ?

Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

TELEFONDAN SİPARİŞ VEREBİLİR MİYİM ?

Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile  0212 909 35 04 telefon ile sipariş verebilirsiniz. Sipariş formundan vereceğiniz siparişlerde müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak bilgilendirecektir.

KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU ?

Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?

Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.